2021-10-15, Głosowanie na Dworzec Kolejowy
Karpicko

Głosowanie na Dworzec Kolejowy. Zapraszamy do głosowania!

2015-06-05, Piknik Militarny 2015
Karpicko

Udało się!  Piknik Militarny 2015 już za nami. 10 maja na campingu „Ustronie” odbył się Piknik Militarny ”Zwycięstwo”. Podczas drugiej edycji mieliście państwo przyjemność zapoznać się z różnymi aspektami żołnierskiego fachu. Dzięki zaproszonym grupom było można było zobaczyć szpital polowy, wystawę rowerów wojskowych z pierwszej połowy XX wieku, pojazdy takie jak np. Ba-64, zestaw BM-13 "Katiusza", czy Gaz 67 "Czapajew". Dzięki wolsztyńskim łącznościowcom można było połączyć się ze światem w iście wojskowy sposób. Kuchnią zajęli się jak zawsze niezawodni harcerze z 9 DH "Słoneczni".

2015-06-05, Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Karpicku
Karpicko

Z inicjatywy Rady Rodziców naszej szkoły, Sołtysa i Rady Sołeckiej wsi Karpicko oraz społeczności szkolnej wraz z Panią Dyrektor na czele, odbył się na terenie Szkoły Podstawowej w Karpicku rodzinny festyn. Atrakcji było mnogo! Dzieci zaprezentowały się w cześci artystycznej przed rodzicami i odwrotnie.... Rodzice wystąpili przed  dziećmi w formie teatru w przedstawieniu pt. Królewna Śnieżka. Śmiechu było co niemiara! Zarówno rodzice i dzieci zdali egzamnin na 6 z plusem:) Całe nasze boisko zamieniło się w wielki plac gier i zabaw, które były prowadzone przez animatora. Biorąc udział w zabawach dzieci zdobywały piękne nagrody! Tuż obok znajdował się dmuchany zamek, który cieszył się dużą popularnością. W Kąciku atystycznym była możliwość pomalowania sobie twarzy. Było też bardzo dużo punktów gastronomicznych. Kawiarenki wypełnione były po brzegi! Było naprawdę cudownie!

2015-05-10, Dzień Dziecka w Karpicku
Karpicko

Rada Rodziców przy Zespole Podstawowej w Karpicku, Sołtys i Rada Sołecka Wsi Karpicko oraz Społeczność Szkolna serdecznie zapraszają dzieci z rodzicami na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 30 maja 2015 r. od godz. 14:00 do 19:00 na boisku szkolnym. Zabieramy ze sobą dużo dobrego humoru !!!

1 « [1] [2] [3] [4] » 4

Serdecznie zapraszam 

 
Polecamy


Statystyki

Osób online: 1

stat4u


Karpicko - www.karpicko.pl 2015 - 2024.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia" .