2015-03-27, Życzenia Wielkanocne
Karpicko

Szanowni Państwo! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w radosnym, wiosennym nastroju. Z wyrazami szacunku. Sołtys i Rada Sołecka Karpicka.

2015-03-26, Do 31 marca 2015 trwa nabór do przedszkoli, oddziałów i punktów
Karpicko

Szanowni Państwo – rodzice dzieci w wieku przedszkolnym! Informujemy, że do dnia 31 marca 2015 roku do godziny 15.00 trwa nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych i punktów przedszkolnych zlokalizowanych na terenie Gminy Wolsztyn na rok szkolny 2015/2016.

2015-03-25, Nowa usługa w Bibliotece w Wolsztynie IBUK LIBRA
Karpicko

W dzisiejszych czasach życie nabrało szybszego tempa dzięki nowinkom technologicznym, a informacja jest na wagę złota. Ważne jest dla nas nie tylko, by mieć dostęp do informacji, które nas interesują, ale jeszcze by dotrzeć do nich łatwo i szybko. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wolsztyn również podąża za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które ułatwiają czytelnikom dostęp do potrzebnych wiadomości.

2015-03-24, Strona nadal w trakcie budowy
Karpicko

Jesteśmy w trakcie zbierania informacji na naszą nową stronę Karpicka. Jeszcze przez pewnien czas będzie uzupełniana treściami i wiadomościami, więc nie wszystkie elementy strony będą prawidłowo funkcjonowały. Zachęcamy jednak do przesyłania sugestii i propozycji odnośnie naszej nowej strony.

1 « [1] [2] [3] » 3

 
Polecamy


Statystyki

Osób online: 1

stat4u


Karpicko - www.karpicko.pl 2015 - 2024.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia" .